Online od: 3 lat, 8 miesięcy, 14 dni.

Wszystkich online: 967

New
UPDATE: Nowy sklep i wiele więcej
Odkryj retro outfity, unikalne aury postaci, odświeżonego klienta gry oraz limitowane oferty. Pobierz najnowszą wersję Cylerii już teraz... zobacz wiecej

Summer Event

Zgarnij shop i level points za pomoc Tulii 🦀️
Wymieniaj owoce morza na najlepsze itemy!... zobacz więcej
Exp Event

EXP EVENT

Zdobywaj doświadczenie nawet 3x szybciej... zobacz wiecej

Czy wiesz, że...

Świat Cylerii jest codziennie atakowany przez Atroxy, Cylerianów i Abitańskich Toporników? Sprawdź, co możesz zdobyć z inwazji... zobacz więcej


» Harmonogram eventów «

 

Aktualizacja 2/2

 

Ostatnia aktualizacja 1/2 dotyczyła nowego klienta Cylerii, który był wprowadzeniem do drugiej części update. Przedstawiamy Wam zatem aktualizację 2/2, dzięki której wejdziecie na wyższy poziom handlu w Tibii. Tak więc zapomnijcie o żmudnym pisaniu ofert kupna/sprzedaży na czacie, bowiem do świata Cylerii zawitał unikalny Private Shops System, z którego możecie korzystać na urządzeniach mobilnych i PC.

Pamiętajcie, że najnowszy klient Cylerii (ostatnie wydanie: 3.08.2023 r. lub nowszy) jest wymagany do korzystania z tego systemu, jak i innych funkcjonalności, które będziemy dodawać w przyszłości. Jeśli korzystacie jeszcze ze starej wersji, nową pobierzecie tutaj.

 

Czym są prywatne sklepy?

Private Shops to nowa metoda handlu w Tibii i jedyny taki system, który znajdziecie tylko na Cylerii. Dzięki prywatnym sklepom możecie tworzyć oferty sprzedaży i ustalać stawkę w dwóch najpopularniejszych walutach – gold ingots lub shop points. Takie rozwiązanie pozwoli Wam otworzyć swój sklep z przedmiotami, a inni gracze będą mogli korzystać z Waszej oferty. Dodatkowo, kiedy sprzedacie wszystko lub będziecie chcieli uzupełnić asortyment – wystarczy, że dodacie nowe przedmioty do sklepu bez konieczności zamykania go. Wygodne prawda?

Na całym terenie Targowiska możesz regenerować staminę, dzięki medytacji.

Osoby, które mają otwarte sklepy nie są brane pod uwagę podczas giveaway’ów. Opuść strefę ze stoiskiem na Targowisku, jeśli chcesz otrzymać prezent.

 

Jak otworzyć swój sklep?

Żeby to zrobić, wystarczy kilka prostych kroków, a mianowicie:

1. Wchodzimy w teleport "Private Shops" w depo, aby dostać się na Targowisko.

 

2. Otwieramy wszystkie plecaki, w których znajdują się przedmioty na sprzedaż, zanim otworzymy sklep.

 

3. Wybieramy swoje miejsce – wchodzimy na specjalne pomarańczowe pole i klikamy w zieloną ikonę “Private Shops”, która pojawi się na pasku pod ekwipunkiem.

 

4. Dodajemy przedmioty do oferty i ustawiamy walutę i cenę, która nas interesuje.

 

5. Nazywamy sklep i otwieramy go przyciskiem "Open".

 

6. Czekamy na pierwszych kupców 😎

 

Skarbnik Targowiska

Jest to najbardziej zaufana osoba w całym królestwie Cylerii. Nie są to puste słowa, ponieważ to właśnie do niego trafia cały Twój utarg. Oznacza to, że tylko on może wypłacić Ci cały zarobek. Pamiętaj jednak, aby upewnić się przed wypłatą, że masz wystarczająco udźwigu i miejsca w plecakach.

 


 

Private Shops na YouTube

 

Thumbnail YouTube

Konto

Rejestracja

Najlepsi Gracze

Ulepsz naszego discorda, dzięki Nitro i odbieraj co miesiąc support pack. Po więcej szczegółów kliknij tutaj.
© 2024 Cyleria.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone.