Online od: 3 lat, 7 miesięcy, 15 dni.

Wszystkich online: 807

Summer Event

Zgarnij shop i level points za pomoc Tulii 🦀️
Wymieniaj owoce morza na najlepsze itemy!... zobacz więcej
Exp Event

EXP EVENT

Zdobywaj doświadczenie nawet 3x szybciej... zobacz wiecej

Czy wiesz, że...

Za aktywność na naszym Discordzie możesz otrzymać unikalne rangi, które wyróżnią Twój nick?... zobacz więcej


» Harmonogram eventów «

 

Aktualizacja 1/2

 

Przedstawiamy Wam pierwszą część aktualizacji, która jest ściśle powiązana z dalszym rozwojem gry. Przeprowadziliśmy z Wami wiele rozmów na temat wygody rozgrywki, aby wypracować jak najlepsze udogodnienia.

Poznajcie najnowszego klienta Cylerii w wersji mobilnej oraz PC. Ciemny motyw nie tylko pozwala skupić się bardziej na tym, co dzieje się w oknie gry. Jest też przyjemniejszy w użytkowaniu i ma bardziej intuicyjny cały interfejs.


 

Nowe wyglądy itemów i elementów na mapie

Wycofaliśmy z gry zdublowane wyglądy itemów, w tym blood amulet, scarab coins itp. Dodatkowo zmieniliśmy wygląd niektórych przedmiotów i elementów gry.

 

Wyróżnienia przedmiotów unique i rare

Dzięki temu rozwiązaniu zachowana jest hierarchia rzadkości zgodnie z Cyleriopedią. Poza tym cenniejsze przedmioty odróżniają się od reszty na pierwszy rzut oka.

 

Najnowsze wersje Cavebota oraz vBota

Wiemy, że część z Was korzysta z Cavebota, a część z vBota. Postanowiliśmy uwzględnić te dwie wersje w kliencie gry. Dodatkowo uporządkowaliśmy wbudowane expowiska, aby było schludniej.

Jeśli chcecie przerzucić do nowego klienta swoje ustawienia bota, w tym expowiska, to ten poradnik jest dla Was.

 

Pasek życia obranego celu

Wystarczy, że zaatakujecie cel, a w górnej części środkowego ekranu, wyświetli Wam się szczegółowy pasek życia potwora lub innego gracza.

 

Lepsze umiejscowienie licznika staminy

Licznik ten znajdziecie w oknie umiejętności oraz po prawej stronie pod swoim życiem i maną. Dzięki temu zawsze będziecie mieć w zasięgu wzroku stan swojej staminy.

 

Rozbudowane okno umiejętności

Oprócz przejrzystych ikon obok skilli, dodaliśmy wygodny licznik poziomu na godzinę, abyście mogli na bieżąco sprawdzać, na jakich potworach leveluje się Wam korzystniej.

 

Możliwość zapisu różnych wyglądów postaci

W najnowszej wersji OTClienta możecie lepiej personalizować wygląd swojej postaci i zapisywać na liście nawet do kilkunastu różnych wariantów.

 

Automatyczny updater

Klient Cylerii na smartfony i PC ma wbudowany updater. Dzięki niemu wersja gry jest zawsze najbardziej aktualna – bez konieczności ponownego pobierania ze strony.

 

Innowacyjny i niepowtarzalny system

Targ…, ale o tym więcej w aktualizacji 2/2 😉

 

Nowy klient gry jest wymagany do prawidłowej rozgrywki, w tym nowych funkcji i systemów, które pojawią się w drugiej części aktualizacji. Jest to jedyny klient, którego wspieramy i będziemy dalej rozwijać w przyszłości.

Najnowszego klienta Cylerii pobierzecie tutaj.
Thumbnail YouTube

Konto

Rejestracja
Ulepsz naszego discorda, dzięki Nitro i odbieraj co miesiąc support pack. Po więcej szczegółów kliknij tutaj.
© 2024 Cyleria.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone.