Online od: 3 lat, 7 miesięcy, 15 dni.

Wszystkich online: 818

Summer Event

Zgarnij shop i level points za pomoc Tulii 🦀️
Wymieniaj owoce morza na najlepsze itemy!... zobacz więcej
Exp Event

EXP EVENT

Zdobywaj doświadczenie nawet 3x szybciej... zobacz wiecej

Czy wiesz, że...

Glejt umożliwia expienie na Colloseum przez 60 minut? Sprawdź plusy i minusy tego miejsca... zobacz więcej


» Harmonogram eventów «

 

Zmiany po global save

 

Podczas konserwacji serwera wprowadziliśmy nowe zabezpieczenie do Giant Huntingu oraz kilka usprawnień, które znacząco ułatwią Wam uczciwe, łowieckie życie 😊. Dzięki wcześniejszym zmianom każdy może cieszyć się polowaniem i korzyściami. Teraz prezentujemy kolejne funkcje, które z pewnością przypadną do gustu uczciwym Cylerianczykom.

 

Weryfikacja Anty Cavebot

Dodaliśmy dodatkowe zabezpieczenie przeciwko cave botom na Giantach. Od teraz, w losowych momentach przy wejściu do legowiska, pojawi się okno z kodem weryfikacyjnym, który należy przepisać, aby potwierdzić swoją obecność.

Na wpisanie kodu masz minutę. Jeśli wpiszesz błędny kod lub w ogóle tego nie zrobisz, zostaniesz przeniesiony do depo i otrzymasz ostrzeżenie. Po trzecim ostrzeżeniu nastąpi automatyczny ban na 1 dzień lub więcej – w zależności od częstotliwości naruszeń regulaminu.

Usprawniony Anty AFK

Zrealizowaliśmy kolejny z Waszych pomysłów z naszego Discorda. Wzięliśmy pod lupę uwagi i aspekty, które utrudniają Wam polowania, na przykład osoby AFK, które czekają na pojawienie się Gianta.

Postanowiliśmy całkowicie zmienić zasady przebywania na legowiskach. Od teraz czas pobytu wynosi 2 minuty, gdy nie ma Gianta na legowisku lub 15 minut, gdy Giant jest obecny (po upływie czasu dalej obowiązuje zasada teleportowania gracza do depo). Wcześniej czas ten wynosił 15 minut nawet, jeśli legowisko było puste.To już koniec opisu zmian po globalnym zapisie, a jednocześnie dobry moment, aby podzielić się z Wami kolejnymi nadchodzącymi nowościami. Wkrótce do świata Cylerii zawita kilkadziesiąt nowych outfitów i wyzwań. Dodatkowo, przygotowaliśmy nowe wyglądy dla wszystkich bossów i giantów – ich rozmiary będą adekwatne do ich siły i potęgi 🔥 Śledźcie nas na Facebooku i Discordzie, aby być na bieżąco 💪😎

Thumbnail YouTube

Konto

Rejestracja
Ulepsz naszego discorda, dzięki Nitro i odbieraj co miesiąc support pack. Po więcej szczegółów kliknij tutaj.
© 2024 Cyleria.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone.