Online od: 3 lat, 5 miesięcy, 6 dni.

Wszystkich online: 988

New
UPDATE: Expowiska dla wszystkich ● 07.04.2024
Poznaj Channels System, w tym 360 nowych expowisk i... zobacz wiecej
Exp Event

EXP EVENT

Zdobywaj doświadczenie nawet 3x szybciej... zobacz wiecej

Czy wiesz, że...

Najlepsze przedmioty możesz zdobyć tylko w grze m.in. z sezonowych eventów?... zobacz więcej


» Harmonogram eventów «

 

Aktualizacja

 

Podczas zapisu serwera wprowadziliśmy szereg nowości i usprawnień w systemie Giant Huntingu. Zmiany te skutecznie eliminują nadużycia związane z nieuprawnionym zajmowaniem legowisk oraz ograniczeniami w dostępie do polowań. Od tej pory, każdy gracz może cieszyć się Giantami i hojnymi profitami, które są z nimi związane.

 

Zwiadowca Giant Huntera

Poznajcie nowego NPC, którego znajdziecie w dawnej lokalizacji Donalda (pod sklepem Giant Huntera). Możecie u niego nabyć nowy przedmiot – giant token.

giant token – umożliwi Wam wstęp na wybrane legowiska Giantów. Koszt 1 giant tokena to 100 demonicznych kamieni.

 

Rework legowisk Giantów

Zmodernizowaliśmy również same legowiska Giantów. Przy wejściu do każdego z nich utworzyliśmy specjalną strefę, która pobiera jeden giant token za wstęp. Strefy te są oznaczone flagami, co ułatwia zlokalizowanie wejścia na konkretne legowisko.

 

Usprawnienia i blokady

Zadbaliśmy także o dodatkowe zabezpieczenia i ograniczenia. Aby wejść na legowisko, nie można mieć PZ, a czas pobytu na miejscu został ograniczony do maksymalnie 15 minut od momentu użycia giant tokena. Zapobiega to nadużyciom, takim jak pozostawianie postaci w celu monitorowania respawnu Gianta.

 

Komunikat w grze po zabiciu Gianta

Dodaliśmy dodatkowo kilka miłych akcentów w formie wyróżniających komunikatów dla łowców, którzy zabili konkretnego Gianta. Dzięki temu każdy będzie na bieżąco poinformowany, który Giant został zabity.

 

Nowe zasady w regulaminie gry

Dodaliśmy nowe punkty w regulaminie "Zachowanie w społeczności". Opisujemy w niej wszystkie zasady, które obowiązują każdego, kto korzysta lub chce zacząć korzystać z Giant Huntingu. Zapoznajcie się z nimi koniecznie tutaj.
Na koniec powitajcie wiosnę, bo właśnie zawitała do królestwa Cylerii. Żegnamy z uśmiechem zimę, która obfitowała w liczne rekordy online oraz aktualizacje 🌸


Thumbnail YouTube

Konto

Rejestracja
Ulepsz naszego discorda, dzięki Nitro i odbieraj co miesiąc support pack. Po więcej szczegółów kliknij tutaj.
© 2024 Cyleria.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone.