Online od: 3 lat, 5 miesięcy, 6 dni.

Wszystkich online: 990

New
UPDATE: Expowiska dla wszystkich ● 07.04.2024
Poznaj Channels System, w tym 360 nowych expowisk i... zobacz wiecej
Exp Event

EXP EVENT

Zdobywaj doświadczenie nawet 3x szybciej... zobacz wiecej

Czy wiesz, że...

W każdą środę i sobotę, o 19:00 jest Tower Siege? Weź udział w bitwie i zgarnij pvp tokens, które możesz wymienić na nagrody u Brata Bożydara... zobacz więcej


» Harmonogram eventów «

 

Aktualizacja

 

Wiosna kojarzy się nie tylko z powiewem świeżości, ale też z wygodą i różnymi udogodnieniami. Dlatego też w najnowszej aktualizacji przedstawiamy Wam nowy system – Auto Loot. System ten sprawi, że będziecie szybciej, a zarazem wygodniej zbierać łup z potworów. Już nigdy nie pominiecie oczekiwanych itemów.


Czym jest auto loot?

Jest to system, dzięki któremu możesz szybko i wygodnie zebrać drop z potworów bez konieczności otwierania ciała. Wystarczy, że dodasz nazwy przedmiotów do listy, aby te pojawiały się automatycznie w Twoim plecaku, kiedy zabijesz potwora.

Możesz dodać do listy wszystkie przedmioty z wyjątkiem plecaków i worków oraz tych, które są z sezonowych eventów (na przykład: cukierki, jajka, owoce morza itp.).

 

Komendy do zarządzania auto lootem

!autoloot – wyświetla wszystkie komendy
!autoloot dodaj, nazwa – dodaje przedmiot do loot listy (max 10 itemów).

Przykład: !autoloot dodaj, farm coin

!autoloot usun, nazwa – usuwa przedmiot z loot listy.

Przykład: !autoloot usun, farm coin

!autoloot lista – wyświetla loot listę.
!autoloot wyczysc – czyści całą loot listę.

 

Wiosna, to też czas zmian…

Dlatego auto loot, to nie wszystko. Jak dobrze wiecie, zależy nam na zbalansowanej rozgrywce oraz na tym, aby zapewnić Wam najpłynniejsze wrażenia z gry, dlatego:

  • Dostosowaliśmy ceny nagród za daily points, ponieważ poprzednia aktualizacja z nową odsłoną dziennych misji wprowadziła dodatkowy sposób na ich zdobycie.
  • Zmniejszyliśmy czas rozkładania się ciał potworów – z wyjątkiem ciał ludzi i giantów. Przy obecnych warunkach z auto lootem nie ma konieczności, aby rozkładały się tak długo.

Pamiętajcie, że wiosna dopiero się zaczęła i przyniesie jeszcze więcej nowości do Cyleriańskiego świata. Obserwujcie nasze social media i zapiszcie się na naszą listę powiadomień na stronie, aby być ze wszystkim na bieżąco. 😉

Thumbnail YouTube

Konto

Rejestracja
Ulepsz naszego discorda, dzięki Nitro i odbieraj co miesiąc support pack. Po więcej szczegółów kliknij tutaj.
© 2024 Cyleria.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone.