Online od: 3 lat, 3 miesięcy, 15 dni.

Wszystkich online: 899

New
UPDATE: Udoskonalony klient gry
Emoji, polskie znaki, stack itemów do 1000 sztuk i wiele więcej. Pobierz już teraz nowego klienta Cylerii! Szczegółowy opis aktualizacji... zobacz wiecej

Valentine Event

Ciężkie wyzwania wyznania! 💕
Zgarnij lvl points i unikatowe przedmioty... zobacz więcej

Czy wiesz, że...

Exp Event jest organizowany praktycznie w każdy weekend?... zobacz więcej


» Harmonogram eventów «

 

Zmiany w dziennych misjach

 

Zmieniliśmy system misji dziennych. Oznacza to, że czekają na Was nowe wyzwania, nowe potwory i bardziej rozbudowany system daily points.


Jak było wcześniej

Gra oferowała 2 misje dzienne i 2 rodzaje potworów (nie licząc Ankardii). Jedna z misji była do 700 poziomu, natomiast druga od 700 poziomu w górę. Jak dobrze wiecie – nagrodami były 2 lvle oraz daily basket.

 

Jak jest teraz

Stworzyliśmy 6 całkowicie różnych dziennych misji i 16 rodzajów potworów. Misje zmieniają się co 1000 poziomów. Dzięki temu każda z nich ma odpowiedni stopień trudności i wymaga od Was czegoś innego.

Nagrody do wyboru

Nagrodami w nowych misjach dziennych są daily points oraz daily basket. Dzięki nowemu systemowi daily points, który rozbudowaliśmy, będziecie mogli zdecydować, jakie nagrody chcecie otrzymać. System ten działa na podobnej zasadzie, jak level points. Dlatego też postanowiliśmy połączyć oba systemy i dodaliśmy nowy pokój z nagrodami, który znajdziecie w teleporcie "PKT" w depo.


Ciekawsza rozgrywka

Każda misja, oprócz tego, że zmienia się co 1000 poziomów, różni się wyglądem oraz zasadą działania. Niektóre z nich będą od Was wymagać wspinaczki, kopania dziur, ścinania trawy, czy też niszczenia pajęczyn. Jeszcze inne – przejęcia Twierdzy Southana lub wydostania się z mrocznych katakumb.

Wszystkie informacje na temat nowych dziennych misji znajdziecie w zaktualizowanej zakładce systemów w Cyleriopedii.
Thumbnail YouTube

Konto

Rejestracja
Ulepsz naszego discorda, dzięki Nitro i odbieraj co miesiąc support pack. Po więcej szczegółów kliknij tutaj.
© 2024 Cyleria.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone.