Status serwera: Online

Wszystkich online: 840

New
🔥 UPDATE ● 22.11.2023
Odkryj nowy exp room w Piekle i 15 nowych expowisk. Poznaj quest na VIP Access i zobacz, jak prezentują się odświeżone questy i quest roomy... zobacz wiecej
Exp Event

EXP EVENT

Zdobywaj doświadczenie nawet 3x szybciej... zobacz wiecej

Czy wiesz, że...

Za każde wbicie 100 poziomów otrzymujesz level points? Sprawdź, na co możesz je wymienić... zobacz więcej


» Harmonogram eventów «

 

Podczas dzisiejszego zapisu serwera wprowadziliśmy kilka nowości i zmian w niektórych systemach. Dotyczą one poprawek w zakresie kar w PvP, mapy oraz NPC – jeden dobrze Wam znany, natomiast drugiego przyjdzie Wam dopiero poznać 🙂


Kara za zabójstwo gracza z white skullem

W poprzednich zmianach w PvP zmieniliśmy karę za zabójstwo na 15 minut. Nie było to jednak fair wobec tych, którzy zabijają graczy z white skullem. Postanowiliśmy zmienić tę czasową karę z 15 minut na 2 minuty.

 

[INFO] Cylerian w nowej odsłonie

Ten stary, acz pomocny NPC potrzebował konkretnych zmian w merytoryce, jak i również w swoich dialogach. Od teraz możecie z nim rozmawiać w bardziej przystępnej formie. Oprócz tego, udzieli Wam odpowiedzi na więcej pytań.

 

Nowe mapy i system treningu

Wiemy, jak bardzo irytowało Was szukanie miejsca na trainerach. Dlatego zmieniliśmy całkowicie ten system. Następnym razem, kiedy wejdziecie w teleport "Trainery" zostaniecie przeniesieni od razu w wolne miejsce. Mało tego, za każdym razem, kiedy będziecie chcieli potrenować – jest duża szansa, że traficie do innego pokoju, który różni się wyglądem od pozostałych. Dzięki temu trening będzie przyjemniejszy, a piksele milsze dla oka.

 

Nowy NPC – Trener Cyleriusz

Żeby jeszcze bardziej umilić Wam trening, postanowiliśmy dodać trenera, który podczas skillowania odpowie na większość pytań, które często zadają nowi gracze. Znajdziecie go w każdym pokoju z trainerami.

 

Nowy wygląd cyleriańskich podziemi

Zmieniliśmy całkowicie tereny, które znajdują się pod miastem. Są tam też domki i dodaliśmy do niektórych nowe trainery. Zamiast upatrzonych tibijskich podziemi, postawiliśmy tym razem na ciekawszą architekturę, która doskonale sprawdzi się również w PvP.

 

Nowe expowisko Rotwormów

Nie mogliśmy już patrzeć, jak męczycie się z taskiem od Waleriana. Nowe expowisko jest większe i ładniejsze. Znajdziecie je w exp roomie lub możecie do niego dotrzeć bezpośrednio przez cyleriańskie podziemia.

 

Pokój z nagrodami za level points

Kiedy przyjdzie czas i będziecie chcieli rozdać swoje ciężko wyexpione punkty za poziomy – traficie do całkowicie nowego pokoju. Nagrody w nim są intuicyjnie rozłożone, ale to nie wszystko. Zastąpiliśmy niektóre bezsensowne nagrody np. jednorazowe teleporty na vip access lub exp access. W ich miejscu są teraz ciekawsze propozycje, takie jak upgrade najwyższej klasy, czy też rename book.

Konto

Rejestracja
Ulepsz naszego discorda, dzięki Nitro i odbieraj co miesiąc support pack. Po więcej szczegółów kliknij tutaj.
© 2023 Cyleria.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone.