Status serwera: Online

Wszystkich online: 240

Exp Event

EXP EVENT

Zdobywaj doświadczenie nawet 3x szybciej... zobacz wiecej

Czy wiesz, że...

Świat Cylerii jest codziennie atakowany przez Atroxy, Cylerianów i Abitańskich Toporników? Sprawdź, co możesz zdobyć z inwazji... zobacz więcej


» Harmonogram eventów «

 

Podczas dzisiejszego zapisu serwera wprowadziliśmy kilka nowości i zmian w niektórych systemach. Dotyczą one poprawek w zakresie kar w PvP, mapy oraz NPC – jeden dobrze Wam znany, natomiast drugiego przyjdzie Wam dopiero poznać 🙂


Kara za zabójstwo gracza z white skullem

W poprzednich zmianach w PvP zmieniliśmy karę za zabójstwo na 15 minut. Nie było to jednak fair wobec tych, którzy zabijają graczy z white skullem. Postanowiliśmy zmienić tę czasową karę z 15 minut na 2 minuty.

 

[INFO] Cylerian w nowej odsłonie

Ten stary, acz pomocny NPC potrzebował konkretnych zmian w merytoryce, jak i również w swoich dialogach. Od teraz możecie z nim rozmawiać w bardziej przystępnej formie. Oprócz tego, udzieli Wam odpowiedzi na więcej pytań.

 

Nowe mapy i system treningu

Wiemy, jak bardzo irytowało Was szukanie miejsca na trainerach. Dlatego zmieniliśmy całkowicie ten system. Następnym razem, kiedy wejdziecie w teleport "Trainery" zostaniecie przeniesieni od razu w wolne miejsce. Mało tego, za każdym razem, kiedy będziecie chcieli potrenować – jest duża szansa, że traficie do innego pokoju, który różni się wyglądem od pozostałych. Dzięki temu trening będzie przyjemniejszy, a piksele milsze dla oka.

 

Nowy NPC – Trener Cyleriusz

Żeby jeszcze bardziej umilić Wam trening, postanowiliśmy dodać trenera, który podczas skillowania odpowie na większość pytań, które często zadają nowi gracze. Znajdziecie go w każdym pokoju z trainerami.

 

Nowy wygląd cyleriańskich podziemi

Zmieniliśmy całkowicie tereny, które znajdują się pod miastem. Są tam też domki i dodaliśmy do niektórych nowe trainery. Zamiast upatrzonych tibijskich podziemi, postawiliśmy tym razem na ciekawszą architekturę, która doskonale sprawdzi się również w PvP.

 

Nowe expowisko Rotwormów

Nie mogliśmy już patrzeć, jak męczycie się z taskiem od Waleriana. Nowe expowisko jest większe i ładniejsze. Znajdziecie je w exp roomie lub możecie do niego dotrzeć bezpośrednio przez cyleriańskie podziemia.

 

Pokój z nagrodami za level points

Kiedy przyjdzie czas i będziecie chcieli rozdać swoje ciężko wyexpione punkty za poziomy – traficie do całkowicie nowego pokoju. Nagrody w nim są intuicyjnie rozłożone, ale to nie wszystko. Zastąpiliśmy niektóre bezsensowne nagrody np. jednorazowe teleporty na vip access lub exp access. W ich miejscu są teraz ciekawsze propozycje, takie jak upgrade najwyższej klasy, czy też rename book.

Konto

Rejestracja

Najlepsi Gracze

Ulepsz naszego discorda, dzięki Nitro i odbieraj co miesiąc support pack. Po więcej szczegółów skontaktuj się z nami
© 2023 Cyleria.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone.