Status serwera: Online

Wszystkich online: 842

New
🔥 UPDATE ● 22.11.2023
Odkryj nowy exp room w Piekle i 15 nowych expowisk. Poznaj quest na VIP Access i zobacz, jak prezentują się odświeżone questy i quest roomy... zobacz wiecej
Exp Event

EXP EVENT

Zdobywaj doświadczenie nawet 3x szybciej... zobacz wiecej

Czy wiesz, że...

Możesz odzyskać 25% doświadczenia wskutek śmierci postaci?... zobacz więcej


» Harmonogram eventów «

 

Zmiany w PvP

 

Przed nami wiele nowości, które odmienią rozgrywkę o 180°. Żebyśmy mogli przygotować się na nie – zaczynamy od aktualizacji, która dotyczy największej bolączki, czyli obecnego systemu PvP. Zmiany, które wprowadziliśmy wyeliminują możliwość wbicia komuś skulla mimo skryptu AntyRS (często, by zabójstwo niskopoziomowego gracz było oznaczone na stronie jako uzasadnione). Zmiany te przywrócą też realną karę dla osób, które nie znają umiaru w bezcelowym zabijaniu innych graczy.


Naprawiliśmy działanie trybu PvP

Od teraz możecie zdecydować, czy chcecie atakować inne osoby z broni, czarów obszarowych i targetowych, czy też nie.


PvP mode OFF

Wyłączony tryb PvP

Jeśli nie chcecie wbić przypadkowo pz lub fraga – wystarczy wyłączyć łapkę przy ekwipunku obok tarczy. Przy wyłączoym trybie PvP nie będziecie zadawać obrażeń z broni, czarów targetowych i obszarowych.

PvP mode ON

Włączony tryb PvP

Jeśli chcecie kogoś świadomie zaatakować, wystarczy włączyć łapkę. Przy włączonym trybie PvP będziecie zadawać obrażenia z broni, czarów targetowych i obszarowych.

 

Zmiana czasu pz, fraga oraz red skulla

Zapewne zgodzicie się z tym, że kara za zabójstwo, która wynosi 3 minuty nie jest karą. Postanowiliśmy to zmienić, dlatego teraz:

Blokada PZ wynosi 2 minuty
White Skull (po wbiciu fraga) wynosi 15 minut
Red Skull wynosi 48 godzin
Black Skull wynosi 96 godzin

 

Nowa komenda !pz

Dzięki niej możecie teraz sprawdzić, ile czas Wam zostało do końca blokady pz lub white skulla po wbiciu fraga.

 

Zmiany w pozyskaniu redskull removera

Do tej pory przedmiot ten był łatwo dostępny, dlatego większość nie przejmowała się liczbą fragów i konsekwencjami za brak umiaru w zabijaniu innych. Wycofaliśmy więc frag removera z oferty sklepowej oraz ograniczyliśmy sposoby jego zdobycia w grze. Od teraz możecie go kupić jedynie za pvp tokeny u Brata Bożydara w wieży Tower Siege na lewo od depo.


W związku ze zmianami – zaktualizowaliśmy też regulamin (p. §3 punkt 11) oraz poradnik, który dotyczy ustawień bota OTCv8. Informacje, jak go ustawić znajdziecie w Cyleriopedii: Jak ustawić bota OTCv8.

Konto

Rejestracja
Ulepsz naszego discorda, dzięki Nitro i odbieraj co miesiąc support pack. Po więcej szczegółów kliknij tutaj.
© 2023 Cyleria.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone.