Online od: 3 lat, 7 miesięcy, 15 dni.

Wszystkich online: 803

Summer Event

Zgarnij shop i level points za pomoc Tulii 🦀️
Wymieniaj owoce morza na najlepsze itemy!... zobacz więcej
Exp Event

EXP EVENT

Zdobywaj doświadczenie nawet 3x szybciej... zobacz wiecej

Czy wiesz, że...

Za aktywność na naszym Discordzie możesz otrzymać unikalne rangi, które wyróżnią Twój nick?... zobacz więcej


» Harmonogram eventów «

 

Aktualizacja

 

Do królestwa Cylerii właśnie przybyła aktualizacja, która wprowadza nowe wyzwania i okazje do wyróżnienia się na tle innych. Nowy system Outfit Challenge zapewni Wam wiele godzin wciągającej rozrywki, dzięki ciągłym postępom, które będą towarzyszyć Wam podczas codziennej gry.

 

Czym jest Outfit Challenge

Outfit Challenge to zadania, w których nagrodami są 40 nowych, unikalnych outfitów. Możecie je zdobywać poprzez wykonywanie ciekawych wyzwań opartych na zwyczajnej rozgrywce. Niezależnie od stylu gry, solo czy w grupie – każdy znajdzie coś dla siebie.

Male:


Female:


 

Jak wejść w Outfit Challenge

Outfit Challenge jest dostępny bezpośrednio pod "Set Outfit" na Waszych postaciach. Żeby wyświetlić listę outfitów i śledzić postępy w wyzwaniach, wystarczy kliknąć na swoją postać (ctrl + prawy przycisk myszy) – podobnie jak przy zmianie outfitu.

Transfer postępu w Outfit Challenge

Możecie przenosić postępy w konkretnym wyzwaniu na inną postać, o ile wyzwanie na to pozwala. Opcja transferu zastępuje mniejszy postęp na drugiej postaci większym. Dzięki temu, nie musicie się martwić o utratę postępów, jeśli gracie na wielu postaciach – możecie po prostu je przenieść na swoją główną postać.

Potężni przeciwnicy w nowej odsłonie

Nie tylko gracze zasługują na odświeżenie swojego wyglądu 😎 Zmieniliśmy również wyglądy wszystkich bossów i giantów, aby lepiej oddawały ich potęgę i majestat. Teraz starcia z nimi są bardziej ekscytujące, a ich większe rozmiary sprawiają, że są bardziej widoczni na tle graczy podczas inwazji.

Pozostałe

Zmieniliśmy wygląd extra blessów, aby ograniczyć próby oszustw przy wymianie między graczami.
Dodaliśmy changesex scroll, który jest niezbędny do użycia komendy !changesex. Można go zdobyć w taki sam sposób, jak rename book.
Dodaliśmy do Cyleriopedii nową zakładkę Outfity, w której znajdziecie listę wszystkich strojów w grze, wraz z tymi, które dopiero będą dodane w przyszłości.
Odświeżyliśmy wygląd Bagiennych Hydr, Ancient Dragonów, Ancient Demonów, Lucyfera i Fardosa. Teraz każdy z nich ma unikalny wygląd, którego nie ma żaden inny potwór:
Thumbnail YouTube

Konto

Rejestracja
Ulepsz naszego discorda, dzięki Nitro i odbieraj co miesiąc support pack. Po więcej szczegółów kliknij tutaj.
© 2024 Cyleria.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone.