Online od: 3 lat, 3 miesięcy, 15 dni.

Wszystkich online: 899

New
UPDATE: Udoskonalony klient gry
Emoji, polskie znaki, stack itemów do 1000 sztuk i wiele więcej. Pobierz już teraz nowego klienta Cylerii! Szczegółowy opis aktualizacji... zobacz wiecej

Valentine Event

Ciężkie wyzwania wyznania! 💕
Zgarnij lvl points i unikatowe przedmioty... zobacz więcej

Czy wiesz, że...

Na Cylerii możesz grać zarówno na komputerze jak i smartfonie?... zobacz więcej


» Harmonogram eventów «

 

Aktualizacja

 

Cyleria z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem, dlatego też zdecydowaliśmy się zadbać o jeszcze większą stabilność serwera – szczególnie podczas większej liczby osób. Oprócz tego, mamy dla Was też coś, co sprawi, że śmierć Waszych postaci będzie mniej bolesna niż dotychczas 😉


System udźwigu

Przywróciliśmy stary i niezawodny cap system. Jest to niezbędne, aby zapewnić Wam płynniejszą rozgrywkę po aktualizacji z auto lootem, przez który plecak stał się drugim, największym zaraz po depo, magazynem. Przy okazji zmniejszyliśmy również wagę większości przedmiotów, abyście nie musieli zastanawiać się, czy wystarczy Wam capa.

 

Krótszy cooldown

Zmniejszyliśmy o połowę czas na ponowne użycie komend, których często używacie Skróciliśmy też czas kupna/sprzedaży u NPC. Szczegóły:

  • Komenda !bp wynosi 5 sekund.
  • Komenda !pz wynosi 5 sekund.
  • Komenda !aol wynosi 10 sekund.
  • Kupno itemów u NPC wynosi 5 sekund.
  • Sprzedaż itemów u NPC wynosi 10 sekund.

 

Nowa komenda !count

Dzięki tej komendzie możecie szybko i łatwo sprawdzić, ile itemów macie przy sobie. Wystarczy, że wpiszecie !count nazwa przedmiotu, a na czacie wyświetli Wam się dokładna, łączna liczba itemów we wszystkich plecakach.

 

Nowy system – Recovery Exp

Od teraz możecie odzyskać część doświadczenia, które straciliście wskutek śmierci. Wystarczy, że udacie się w miejsce zgonu i otworzycie swoje ciało. Następnie, kiedy klikniecie na serce, które znajduje się wewnątrz ciała – odzyskacie aż 25% straconego doświadczenia. Oznacza to, że jeśli stracicie np. 8 poziomów, to odzyskacie 2 poziomy za darmo.

Serce jest przypisane do właściciela i nie można go wyjąć. Szansa na odzyskanie expa przepada, kiedy ciało zgnije. Wskazówka – na miejsce śmierci dostaniesz się najszybciej za pomocą Coronera.

 

To dopiero rozgrzewka, bo większe nowości naciągają! Śledźcie nas na bieżąco na naszym facebooku i discordzie. Jeśli nie chcecie, aby cokolwiek Was ominęło – zapiszcie się do powiadomień na naszej stronie. Dla subskrybentów przygotowaliśmy dodatkowe korzyści 😇

Thumbnail YouTube

Konto

Rejestracja
Ulepsz naszego discorda, dzięki Nitro i odbieraj co miesiąc support pack. Po więcej szczegółów kliknij tutaj.
© 2024 Cyleria.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone.