Status serwera: Online

Wszystkich online: 892

New
🔥 UPDATE ● 22.11.2023
Odkryj nowy exp room w Piekle i 15 nowych expowisk. Poznaj quest na VIP Access i zobacz, jak prezentują się odświeżone questy i quest roomy... zobacz wiecej
Exp Event

EXP EVENT

Zdobywaj doświadczenie nawet 3x szybciej... zobacz wiecej

Czy wiesz, że...

Tylko jedna osoba może zostać MVP w Tower Siege?... zobacz więcej


» Harmonogram eventów «


 

Aktualizacja

 

Liczba nowych Cylerianczyków systematycznie wzrasta, co potwierdzają aż trzy pobite rekordy aktywności online w ciągu miesiąca! W odpowiedzi na ten rosnący entuzjazm, zdecydowaliśmy się najpierw wprowadzić szereg nowości i usprawnień do obecnych elementów gry. Zapoznajcie się z najnowszymi zmianami w świecie Cylerii:

 

Usprawnienia w Giant Huntingu

Od teraz Gianty respią się od 3-8 godzin. Czas ten jest całkowicie losowy i nie da się przewidzieć, kiedy konkretny Giant pojawi się na swoim legowisku. Takie rozwiązanie sprawia, że każdy gracz ma równe szanse w polowaniu na Gianty.

 

Poznajcie obóz Giant Hunterów

Jest to nowy kontynent na Ankardii. Do obozu dostaniecie się jedynie, gdy posiadacie minimum 3000 poziom oraz status Giant Huntera. Możecie dostać się tam pieszo lub Chrysaorem.

 

Co jest w obozie Giant Hunterów

1. Specjalna mapa, dzięki której raz dziennie sprawdzicie, czy któryś z Giantów jest obecnie na swoim legowisku – bez konieczności odwiedzania wszystkich legowisk.

2. Nowa misja dzienna: Trening z Giant Hunterem. Nagroda to giant eyes – w zależności od szczęścia od 1 do 5 sztuk.

3. Dwa nowe Gianty; Giant Widz oraz Giant Troug.

 

Usprawnienia w Tower Siege

Staramy się analizować wszystkie Wasze uwagi, które piszecie na naszym Discordzie. Dlatego przyszła pora na kilka usprawnień dla Tower Siege. Dla tych, co nie wiedzą, jest to MOBA Event, który startuje w każdą środę i sobotę, o godz. 19:00.:

 1. Bonusy do HP/MP (z daily i level points) nie są już uwzględniane podczas eventu. Oznacza to, że każda profesja ma swoje bazowe wartości życia i many jak na 800 poziomie + 10% ze względu na potrzeby i specyfikę wydarzenia.

 2. Każdy gracz – bez względu na swoją profesję czy ekwipunek – zadaje takie same obrażenia w wieże. Moc całkowita Waszego teamu wobec wież będzie taka sama, jak w drużynie przeciwnej (niezależnie od profesji).

 3. Naprawiliśmy losowość aren – wcześniej nie dało się trafić na mapę Frosthelm.

 

Usprawnienia w najazdach

Znacie już dobrze codzienne najazdy Złych Oczu, Atroxów, Cylerianów, czy też Abitańskich Toporników. Zdecydowaliśmy się zwiększyć ich liczbę dwukrotnie w każdym rajdzie oraz rozszerzyć obszar ich pojawiania się.

Dodatkowo, wprowadziliśmy zmianę, dzięki której każdy zadaje takie same obrażenia tym potworom. Dzięki temu każdy może wziąć udział w najazdach na równych zasadach – niezależnie od profesji, wyposażenia czy poziomu.


Takie same rozwiązanie zastosowaliśmy w potworach, które występują w sezonowych eventach, aby każdy miał równe szanse na zdobycie loota niezależnie od poziomu.

 

Pozostałe

 • poprawiliśmy expowiska Bagiennych Hydr (VIP prawy statek), Kalgasów (ukryte), Abyssów (ukrytych), Evil Grogów, Ancient Dragonów, Arkanoidów, Kościanych Smoków (VIP prawo).

 • dodaliśmy nowe bardzo duże expowisko Ancient Dragonów na Pay Exp.

 • dodaliśmy dwa nowe expowiska Szkwałów na Ankardii w studni (w miejsce starych).

 • zmniejszyliśmy ataki wszystkich potworów na dziennej misji: Trollowisko.

 • skróciliśmy respawn Fardosa na dziennej misji na Ankardii: Dziedzictwo Fardosu z 5 minut na 70 sekund.

 • zmieniliśmy ceny większości przedmiotów w ofercie Giant Huntera na znacznie mniejsze.

 • zmieniliśmy dialogi Giant Huntera na bardziej merytoryczne i przyjazne w odbiorze.

 • wycofaliśmy outfit Bloodwalkera z oferty Giant Huntera, ponieważ nie cieszył się zainteresowaniem.

 

Dotarliście do końca opisu aktualizacji. Dziękujemy! W związku z tym łapcie mały spoiler, nad czym jeszcze pracujemy od dłuższego czasu 💪

Przed nami jedna z najważniejszych aktualizacji w historii Cylerii, która będzie mieć znaczący wpływ na dotychczasową rozgrywkę i indywidualny rozwój postaci.

Zanim jednak do tego dojdzie, nie zapominajcie też o 3. urodzinach Cylerii, które planujemy świętować jeszcze w tym miesiącu! 🥳 Niebawem zdradzimy, co dla Was przygotowaliśmy z tej okazji. Spodziewajcie się ekscytujących atrakcji i specjalnych nagród – zarówno realnych, jak i wirtualnych! 🎁

Konto

Rejestracja
Ulepsz naszego discorda, dzięki Nitro i odbieraj co miesiąc support pack. Po więcej szczegółów kliknij tutaj.
© 2023 Cyleria.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone.