Online od: 3 lat, 7 miesięcy, 10 dni.

Wszystkich online: 816

New
UPDATE: Outfit Challenge ● 24.05.2024
Odkryj Outfit Challenge i 40 nowych outfitów do zdobycia... zobacz wiecej

Czy wiesz, że...

Ankardia to miasto, do którego zyskasz dostęp od 1000 poziomu? Przeczytaj więcej o tym miejscu tutaj.


» Harmonogram eventów «

 

Aktualizacja

 

Cylerianczycy, z dumą ogłaszamy Wam, że dziś rozpoczyna się nowa era Cylerii! Nowy klient gry, który właśnie trafia do Waszych rąk, jest początkiem intensywnej fazy rozwoju. Od teraz rozgrywka jest możliwa jedynie poprzez oficjalnego klienta Cylerii i nie połączycie się ze światem gry w innej formie. Jeśli chcecie poznać nowości i dowiedzieć się, jak przenieść swoje ustawienia ze starego klienta – koniecznie przeczytajcie cały opis aktualizacji.

 

Polski język i emoji na czacie

Pierwszym udogodnieniem jest polski język, dostępny również w kliencie mobilnym. Dzięki temu możecie w pełni cieszyć się pisownią w polskim języku, a autokorekta na telefonach nie będzie już Wam zmieniać polskich znaków na nieczytelne symbole.

Kolejną nowością są emotki na czacie. Teraz, dzięki nim, możecie swobodnie wyrażać swoje emocje w grze. Nie tylko ułatwi to Wam komunikację między sobą, ale także sprawi, że Wasze rozmowy nabiorą nowego, bardziej wyrazistego charakteru.

 

Stack przedmiotów do 1000 sztuk

Zwiększyliśmy maksymalną pojemność stack itemów z 100 do 1000. Teraz możecie przechowywać więcej przedmiotów w jednym slocie, co z pewnością ułatwi Wam zarządzanie miejscem w plecakach. Pozwoli Wam to również znacznie rozszerzyć swoją ofertę w prywatnych sklepach na Targowisku.

 

Kłódki na bound itemach dla lepszego odróżnienia

Aby ułatwić Wam odróżnianie bound itemów od tych, które nie są przypisane do konkretnych postaci, wprowadziliśmy kłódki na bound itemach. Teraz już nie będziecie mieć problemu z szybką identyfikacją, gdy będziecie czegoś szukać w swoich plecakach.

 

Udoskonalony czat mobilny – większy i wygodniejszy

Wprowadziliśmy dwa kluczowe ulepszenia do mobilnego czatu. Po pierwsze, teraz macie więcej miejsca na pisanie i czytanie wiadomości dzięki większemu czatowi. Umożliwia to swobodne przeglądanie wcześniejszych wiadomości i lepsze śledzenie rozmów w grze.

 

Klient mobilny 64 i 32-bit

Najnowszy klient jest już dostępny na nowsze, jak i również starsze telefony. Oznacza to, że od teraz możecie cieszyć się najnowszymi funkcjami gry na każdym urządzeniu z androidem 5.0 i nowszym. Wcześniej rozgrywka na nowym kliencie była możliwa jedynie na nowszych telefonach z architekturą 64-bit.

 

Jak pobrać nowego klienta i przenieść swoje ustawienia

Żeby dalej grać na Cylerii, musicie pobrać ponownie klienta gry na tej stronie. W starym kliencie gry (w panelu logowania), znajduje się Config Manager. Dzięki niemu możecie przenieść swoje dotychczasowe ustawienia bota do nowego klienta. Wystarczy, że wybierzecie swoje profile, wygenerujecie kod i wpiszecie go w config managerze w nowym kliencie gry.


Szczególne podziękowania dla Josefiksa, który zajął się implementacją polskiego języka i emoji w kliencie Cylerii oraz poprawił obsługę czatu w wersji mobilnej.

To tylko początek wielkich zmian, które przygotowaliśmy dla Was w tej aktualizacji. Dzięki nowemu klientowi możecie spodziewać się wkrótce jeszcze bardziej rozbudowanej i ciekawszej rozgrywki na kolejne lata.

Thumbnail YouTube

Konto

Rejestracja
Ulepsz naszego discorda, dzięki Nitro i odbieraj co miesiąc support pack. Po więcej szczegółów kliknij tutaj.
© 2024 Cyleria.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone.