Online od: 3 lat, 6 miesięcy, 16 dni.

Wszystkich online: 868

New
Dodatkowe usprawnienia w Giant Huntingu ● 16.05.2024
Wprowadziliśmy nowe zabezpieczenie i funkcje, które znacząco ułatwią Wam uczciwe, łowieckie życie... zobacz wiecej

Czy wiesz, że...

Walerian ma dla Ciebie aż 72 zadania i za każdą wykonaną misję zdobywasz level points?... zobacz więcej


» Harmonogram eventów «

 

Aktualizacja

 

Odłóżcie na bok wspomnienia o przepełnionych expowiskach i bitwach o każdy centymetr ziemi, ponieważ teraz znajdzie się miejsce dla wszystkich – bez wyjątku! W tej aktualizacji prezentujemy Wam rewolucyjny i niepowtarzalny system oraz zmiany, które zdecydowanie podniosą jakość Waszej dotychczasowej rozgrywki 🙂

 

System Channeli

Do tej pory na Cylerii istniało około 290 miejsc do expienia (nie uwzględniając ukrytych expowisk i Colloseum) – obecnie liczba ta wzrosła do ponad 650! To oznacza, że wprowadziliśmy do gry 360+ nowych expowisk. Poznajcie nowy system Channeli.

System Channeli pozwala Wam teraz wybierać konkretne kanały, do których chcecie się dołączyć na poszczególnych expowiskach. Dzięki takiemu rozwiązaniu, w miarę wzrostu zapotrzebowania, jesteśmy w stanie sprawniej dodawać więcej kanałów, aby ich liczba była zawsze adekwatna do liczby aktywnych graczy online.

System Channeli zastosowaliśmy we wszystkich typach lokalizacji, w tym:

 • Expowiskach na FACC/VIP
 • Expowiskach na Exp Access
 • Expowiskach w Piekle
 • Expowiskach na Pay Exp
 • Expowiskach na Ankardii (Studnia i Walerian)
 • Expowiskach w Czasoprzestrzeni (Weekly Exp)
 • Farmach w Wieży Alchemicznej
  Obecnie na alchemii znajduje się 36 spawnów Vampów.

 

Rework exp roomów

Wraz z wprowadzeniem systemu Channeli, zdecydowaliśmy się na kompleksową modernizację wyglądów i funkcjonalności exp roomów na FACC/VIP oraz w strefie Exp Access. Teraz te lokalizacje prezentują się znacznie atrakcyjniej, a ich struktura jest bardziej intuicyjna i przyjazna dla graczy.

 

Rework expowisk

Przebudowaliśmy ponad 60 expowisk na FACC i VIP. Teraz wszystkie expowiska są bardziej atrakcyjne i lepiej zbalansowane. Dodatkowo, ta liczba zawiera również kilkadziesiąt nowych expowisk na VIP, jak i również Exp Access.

 

Rework potworów

Podczas projektowania nowych expowisk dla wysokopoziomowych graczy, zadbaliśmy również o graczy na niskim i średnim poziomie zaawansowania. Zmodyfikowaliśmy niektóre potwory, które wcześniej nie były szczególnie popularne, nadając im zupełnie nową rolę. To sprawia, że teraz wybór potworów w tych kategoriach poziomowych jest znacznie szerszy niż kiedykolwiek.

Nazwa HP EXP Alternatywa dla
Balisik 8450 8900
 • Ivillis
Balisik Leader 9000 11 500
 • Hellhound
Balisik Slayer 11 500 13 500
 • Syliaca
Balisik Defender 16 500 18 650
 • Abyss
Azerus 15 000 14 000
 • Volt

 


 

To jeszcze nie koniec niespodzianek

Jako że nie przystoi nam nie celebrować tak znaczącej aktualizacji, ogłaszamy tygodniowy 3x Exp Event 🥳. W ten sposób chcemy uhonorować wprowadzenie rewolucyjnego systemu Channeli oraz 650 expowisk do eksploracji! Taka okazja pozwoli Wam również na bezstresowe zaktualizowanie Waszych waypoints. Wydarzenie potrwa od 07.04.2024 do 14.04.2024.

Nie zapominajcie również o zbliżającej się celebracji w Hall of Fame, która ostatnio zapełniła się posągami czołowych graczy. A to dopiero początek! Wkrótce, do królestwa Cylerii przybędą nowe, równie imponujące aktualizacje. Tym razem skupimy się na ścieżce rozwoju Waszych postaci, by uczynić ją jeszcze bardziej spersonalizowaną i jedyną w swoim rodzaju.

 


 

Kilka zdjęć z galerii

Thumbnail YouTube

Konto

Rejestracja
Ulepsz naszego discorda, dzięki Nitro i odbieraj co miesiąc support pack. Po więcej szczegółów kliknij tutaj.
© 2024 Cyleria.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone.