Online od: 3 lat, 7 miesięcy, 10 dni.

Wszystkich online: 814

New
UPDATE: Outfit Challenge ● 24.05.2024
Odkryj Outfit Challenge i 40 nowych outfitów do zdobycia... zobacz wiecej

Czy wiesz, że...

Na Cylerii obecnie jest 10 Giantów – czas ich respawnu jest losowy. Zabicie tych potworów niesie za sobą wiele korzyści... zobacz więcej


» Harmonogram eventów «

 

Aktualizacja

 

Nadszedł czas, aby do świata Cylerii zawitały nowe przedmioty, które dla wielu z Was będą bardzo praktyczne. Oprócz tego – skoro już o praktyczności mowa – niektóre nowości dotyczą również nowych funkcjonalności na stronie gry.


Notariusz i akt notarialny

Tego NPC znajdziecie na +1 depo (w miejscu Embluma, którego dalej możecie znaleźć w teleporcie NPC).

Notariusz jest cyleriańskim urzędnikiem i zajmuje się aktualizowaniem listy nieruchomości, w tym nieaktywnych właścicieli domków. To właśnie u niego możecie kupić akt notarialny.

akt notarialny – ten dokument umożliwia przejęcie domku nieaktywnego gracza, który nie logował do gry przez co najmniej 14 dni. Żeby to zrobić – użyj komendy !akt stojąc naprzeciwko drzwi domku.

 

Zakładka "domki" na stronie

Koniec ze żmudnym i czasochłonnym szukaniem domków. Od teraz, wszystkie informacje na temat wolnych, zajętych i nieaktywnych posiadłości, znajdziecie na stronie, w zakładce Domki. Oprócz tego, kiedy najedziecie kursorem myszy na nazwę ulicy – wyświetli Wam się mapa z dokładnym położeniem domku.

 

Unbound tool

Większość z Was zauważyło, że częste giveawaye na Cylerii, to już tradycja. Pewnie zauważyliście, że czasem rozdajemy prezenty przypisane do konkretnej postaci. Te przedmioty są zazwyczaj oznaczone dopiskiem "bound".

Postanowiliśmy urozmaicić Wam nieco rozgrywkę, dlatego dodaliśmy nowy (stackowany) przedmiot, dzięki któremy będziecie mogli odblokować przypisany do Was item. Dzięki temu będziecie mogli użyć go na innej postaci lub odsprzedać innemu graczowi.

unbound tool – można go zdobyć tylko z loss item boxa, tajemniczego worka, dziwnej skrzyni oraz dziennych misji.

 

Zmiany w extra blessach

Od teraz możecie kupować extra blessy u Brata Bożydara w formie itemu. Oznacza to, że dopiero po użyciu przedmiotu Wasza postać otrzyma wszystkie blessy. Nowa forma umożliwi Wam handel extra blessami, kolekcjonowanie ich oraz używanie w dowolnym miejscu i czasie.

extra blessy – dzięki nim stracisz 2x mniej doświadczenia wskutek śmierci niż w przypadku standardowych blessów.

 

Wartość gold ingots

Pracujemy nad tym, aby waluta gold ingots miała większe znaczenie, niż tylko wstęp na płatne expowiska, czy też kupowanie blessów lub stamina dolli. Postanowiliśmy więc dodać niewielką opłatę u Alchemików za wytwarzanie mikstur w Wieży Alchemicznej.

Thumbnail YouTube

Konto

Rejestracja
Ulepsz naszego discorda, dzięki Nitro i odbieraj co miesiąc support pack. Po więcej szczegółów kliknij tutaj.
© 2024 Cyleria.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone.