Status serwera: Online

Wszystkich online: 584

New
UPDATE 2/2 ● Private Shops System
Odkryj jedyne takie prywatne sklepy w Tibii tylko na Cylerii... zobacz wiecej
Exp Event

EXP EVENT

Zdobywaj doświadczenie nawet 3x szybciej... zobacz wiecej

Czy wiesz, że...

Z Young Stonów, które są trzy razy w dniu – otrzymujesz 100% XP i CP fragmenty? Możesz je później wymienić na weekly ticket, który umożliwia wejść do Czasoprzestrzeni... zobacz więcej


» Harmonogram eventów «

 

Task Level

 

Czy jest task level?

Jest to system o prostej zasadzie działania. Mianowicie musisz zabić 20,000 potworów danej kategorii, aby odebrać nagrodę. Na kanale "Taski" jest widoczny licznik, który wyświetla dokładną liczbę zabić. Kiedy tylko osiągniesz wymaganą ilość – wpisz komendę !tasklevel [nazwa potwora]. System również wyśle Ci przypomnienie, że możesz odebrać już swoją nagrodę. Z tasklevel możesz korzystać zawsze – bez ograniczeń. Jeżeli zabijesz 20 tysięcy potworów i odbierzesz nagrodę – licznik zostanie zresetowany do zera.

 

Przykład:
!tasklevel Dragon

 Tasklevel (20000 potworów)

 


 

Nagroda

Tasklevel jest tylko dodatkiem do expienia. Po wpisaniu kluczowej komendy !tasklevel – otrzymasz bonusowy poziom. Nagrodą jest zawsze 100% doświadczenia, niezależnie, który poziom już masz. Takie rozwiązanie jest szczególnie korzystne na późniejszym etapie rozgrywki, kiedy zdobywanie doświadczenia jest bardziej czasochłonne.

 

 Tasklevel (nagroda)

 


 

Lista potworów

Każdy potwór objęty systemem Task Level ma swoje ograniczenie poziomowe. Oznacza to, że możesz odbierać bonusowe poziomy za danego potwora do konkretnego levela.

Możesz wyszukiwać po dowolnej frazie, w tym nazwie potwora, liczbie lub max. levelu.

Konto

Rejestracja
Ulepsz naszego discorda, dzięki Nitro i odbieraj co miesiąc support pack. Po więcej szczegółów kliknij tutaj.
© 2023 Cyleria.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone.