Online od: 3 lat, 3 miesięcy, 15 dni.

Wszystkich online: 915

New
UPDATE: Udoskonalony klient gry
Emoji, polskie znaki, stack itemów do 1000 sztuk i wiele więcej. Pobierz już teraz nowego klienta Cylerii! Szczegółowy opis aktualizacji... zobacz wiecej

Valentine Event

Ciężkie wyzwania wyznania! 💕
Zgarnij lvl points i unikatowe przedmioty... zobacz więcej

Czy wiesz, że...

Główną bazą wiedzy odnośnie gry jest Cyleriopedia? Znajdziesz tam poradniki, potwory, przedmioty i wszystko, co ułatwi Ci grę.


» Harmonogram eventów «

 

Skrypty OTClientV8

W tym artykule znajdziesz skrypty OTCv8. Skrypty otc są przydatne do bota, który jest wbudowany w grze. Pomogą Ci przyjemniej grać i efektywniej awansować na kolejne poziomy. Szczególnie, jeśli masz pracę lub rodzinę i nie masz najzwyczajniej w świecie czasu na ręczne expienie.

 

Po co są OTClient skrypty

Skrypty OTClientV8 mają wiele zastosowań. Począwszy od szybszych skryptów leczenia, aż po te, które znajdują swoje zastosowanie w PvP. Niektóre otclient v8 skrypty wyręczają nas i pozwalają zautomatyzować powtarzalne czynności, na przykład wpisywanie różnych komend, sprzedawanie itemów lub używanie stamina dolli. OTCv8 bot

 

Wszystkie OTClient Scripts w jednym miejscu

Skrypty do OTC znajdziesz na discordzie Cylerii. Dołącz do aktywnej społeczności i zyskaj dostęp do największej biblioteki skryptów do OTCv8, która jest na bieżąco aktualizowana. Zajrzyj do działu 🤖-skrypty-bot i wybierz filtr OTCv8.

Przejdź do skryptów
OTCv8 scripts
Thumbnail YouTube

Konto

Rejestracja
Ulepsz naszego discorda, dzięki Nitro i odbieraj co miesiąc support pack. Po więcej szczegółów kliknij tutaj.
© 2024 Cyleria.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone.