Status serwera: Online

Wszystkich online: 852

New
🔥 UPDATE ● 22.11.2023
Odkryj nowy exp room w Piekle i 15 nowych expowisk. Poznaj quest na VIP Access i zobacz, jak prezentują się odświeżone questy i quest roomy... zobacz wiecej
Exp Event

EXP EVENT

Zdobywaj doświadczenie nawet 3x szybciej... zobacz wiecej

Czy wiesz, że...

Na Cylerii są dzienne misje, które możesz wykonywać co 22 godziny?... zobacz więcej


» Harmonogram eventów «

 

Santa Event

 

Na czym polega?

Zbieraj marchewki z inwazji Mr. Snowman oraz wymieniaj je na nagrody. Wśród nagród są unikatowe przedmioty, które możesz zdobyć tylko podczas eventu (magic santa hat i patron oraz ultimate santa hat i patron). Dodatkowo, co 22 godziny możesz odebrać prezent od Santy, który zwiększy Twoje saldo punktów poziomowych.

Najazdy Mr. Snowmanów odbywają się 7 razy dziennie na specjalnych terenach – wejście znajdziesz na pierwszym poziomie depo (teleport Special po lewej stronie). Na terenie eventu jest strefa no-pvp.

 

 


 

Inwazje – harmonogram

Inwazje odbywają się 7 razy dziennie (od 12:30 do 23:59) – pojedynczy najazd ma 3 tury. Z każdego Mr. Snowmana wypada po jednej marchewce.

 

Mr. Snowman
Marchewki – Santa wie, co z nimi zrobić. x1

 

 


 

Poznaj Świętego Mikołaja i Elfa

 

 

Santa

Święty Mikołaj przygotował dla Ciebie wiele nagród. Począwszy od niezbędnych przedmiotów, które przyśpieszą Twój exp, aż po niepowtarzalne, jedyne w swoim rodzaju elementy wyposażenia. Worek Santy uwzględnia ekwipunek zarówno dla magów jak i rycerzy oraz paladynów. Tych grzecznych i niegrzecznych.

 

Ponadto czeka na Ciebie prezent, który możesz odbierać, co 22 godziny. Twoje saldo level points wzrośnie o 1 punkt, kiedy tylko go odbierzesz. Oznacza to, że możesz zdobyć kilkadziesiąt punktów poziomowych przez cały okres trwania eventu.

 

🕘 Elf

Poznaj pomocnika Santy. Pomoże Ci on zdobyć szybciej marchewki, których tak bardzo pragnie Święty Mikołaj. Dzięki Elfowi wymienisz 500 farm coins na jedną marchewkę. Elf pojawia się codziennie od 22:00 do 23:00 w głównym pokoju – po tym czasie wyrusza w dalszą drogę.

 

 

Nagrody od Santy 🎁

 

Konto

Rejestracja
Ulepsz naszego discorda, dzięki Nitro i odbieraj co miesiąc support pack. Po więcej szczegółów kliknij tutaj.
© 2023 Cyleria.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone.