Online od: 3 lat, 5 miesięcy, 17 dni.

Wszystkich online: 938

New
UPDATE: Expowiska dla wszystkich ● 07.04.2024
Poznaj Channels System, w tym 360 nowych expowisk i... zobacz wiecej

Czy wiesz, że...

Możesz zdobywać addony za pomocą addon dolla lub posągów? Specjalne statuy znajdują się na całej mapie Cylerii... zobacz więcej


» Harmonogram eventów «

 

Santa Event

 

Na czym polega?

Zbieraj marchewki z inwazji Mr. Snowman oraz wymieniaj je na nagrody. Wśród nagród są unikatowe przedmioty, które możesz zdobyć tylko podczas eventu (magic santa hat i patron oraz ultimate santa hat i patron). Dodatkowo, co 22 godziny możesz odebrać prezent od Santy, który zwiększy Twoje saldo punktów poziomowych.

Najazdy Mr. Snowmanów odbywają się 7 razy dziennie na specjalnych terenach – wejście znajdziesz na pierwszym poziomie depo (teleport Special po lewej stronie). Na terenie eventu jest strefa no-pvp.

 

 


 

Inwazje – harmonogram

Inwazje odbywają się 7 razy dziennie (od 12:30 do 23:59) – pojedynczy najazd ma 3 tury. Z każdego Mr. Snowmana wypada po jednej marchewce.

 

Mr. Snowman
Marchewki – Santa wie, co z nimi zrobić. x1

 

 


 

Poznaj Świętego Mikołaja i Elfa

 

 

Santa

Święty Mikołaj przygotował dla Ciebie wiele nagród. Począwszy od niezbędnych przedmiotów, które przyśpieszą Twój exp, aż po niepowtarzalne, jedyne w swoim rodzaju elementy wyposażenia. Worek Santy uwzględnia ekwipunek zarówno dla magów jak i rycerzy oraz paladynów. Tych grzecznych i niegrzecznych.

 

Ponadto czeka na Ciebie prezent, który możesz odbierać, co 22 godziny. Twoje saldo level points wzrośnie o 1 punkt, kiedy tylko go odbierzesz. Oznacza to, że możesz zdobyć kilkadziesiąt punktów poziomowych przez cały okres trwania eventu.

 

🕘 Elf

Poznaj pomocnika Santy. Pomoże Ci on zdobyć szybciej marchewki, których tak bardzo pragnie Święty Mikołaj. Dzięki Elfowi wymienisz ❓ na jedną marchewkę. Elf pojawia się codziennie od 22:00 do 23:00 w głównym pokoju – po tym czasie wyrusza w dalszą drogę.

 

 

Nagrody od Santy 🎁

 

Thumbnail YouTube

Konto

Rejestracja
Ulepsz naszego discorda, dzięki Nitro i odbieraj co miesiąc support pack. Po więcej szczegółów kliknij tutaj.
© 2024 Cyleria.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone.