Online od: 3 lat, 3 miesięcy, 25 dni.

Wszystkich online: 901

New
Giant Hunting dla wszystkich ● 29.02.2024
Odkryj nowego NPC Zwiadowca Giant Huntera i zapoznaj się z najnowszymi zmianami i usprawnieniami w systemie Giant Huntingu... zobacz wiecej
Exp Event

EXP EVENT

Zdobywaj doświadczenie nawet 3x szybciej... zobacz wiecej

Czy wiesz, że...

Z Young Stonów, które są trzy razy w dniu – otrzymujesz 100% XP i CP fragmenty? Możesz je później wymienić na weekly ticket, który umożliwia wejść do Czasoprzestrzeni... zobacz więcej


» Harmonogram eventów «

 

Invisible Event

 

Co to Invisible Event?

To kolejny event, który jest organizowany i przeprowadzany przez administrację – tym razem, bez żadnej okazji. Kiedy skład uczestników jest kompletny, admin staje się niewidzialny i wybiera losowe miejsce na planszy. Wszyscy, którzy biorą udział w zabawie, na znak "Start" – biegają w wyznaczonym obszarze. Na znak "Stop" uczestnik musi stanąć w miejscu od razu po wyświetleniu komunikatu. Właśnie na tym etapie, administrator pojawia się ponownie – wygrywa osoba lub osoby, które znajdują się najbliżej admina.


  Informacja:
W zależnosci od liczby uczestników, zabawa jest podzielona na tury. Ilość powtórzeń jest zależna od admina, który prowadzi event.

 Invisible Event

 


 

Jakie są nagrody?

Zwycięzca lub zwycięzcy (w przypadku kilku tur) najczęściej otrzymują nagrodę w postaci Loss Item Boxa. Jest to skrzynia, z której wypada losowy przedmiot ze sklepu premium. Typ nagrody może być dowolnie zmieniany, w zależności od organizatora – admina.

Nagroda – Invisible Event

 

Thumbnail YouTube

Konto

Rejestracja
Ulepsz naszego discorda, dzięki Nitro i odbieraj co miesiąc support pack. Po więcej szczegółów kliknij tutaj.
© 2024 Cyleria.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone.