Status serwera: Online

Wszystkich online: 899

New
🔥 UPDATE ● 22.11.2023
Odkryj nowy exp room w Piekle i 15 nowych expowisk. Poznaj quest na VIP Access i zobacz, jak prezentują się odświeżone questy i quest roomy... zobacz wiecej
Exp Event

EXP EVENT

Zdobywaj doświadczenie nawet 3x szybciej... zobacz wiecej

Czy wiesz, że...

Główną bazą wiedzy odnośnie gry jest Cyleriopedia? Znajdziesz tam poradniki, potwory, przedmioty i wszystko, co ułatwi Ci grę.


» Harmonogram eventów «

 

Halloween Event

 

Na czym polega? 🕷️

Zbieraj cukierki z inwazji Mr. Pumpkin i Koszmarów oraz wymieniaj je na nagrody. Wśród nagród są unikatowe przedmioty, które możesz zdobyć tylko podczas eventu (altar ring, halloween trans). Dodatkowo możesz wykonać sezonowe zadanie, za które otrzymasz wynagrodzenie.

Najazdy Mr. Pumpkin i Koszmarów odbywają się 7 razy dziennie na specjalnych terenach – wejście znajdziesz na pierwszym poziomie depo (teleport Special po lewej stronie). Na terenie eventu jest strefa no-pvp.

 

 


 

Inwazje – harmonogram 🎃

Inwazje odbywają się 7 razy dziennie (od 12:30 do 23:59) – pojedynczy najazd ma 3 tury. Pierwsze dwie dotyczą Mr. Pumpkin, z których za każdym razem wypada jeden cukierek. Natomiast ostatnia tura należy do przerażającego bossa, który jest znany jako Koszmar. Te monstrum może pozostawić po sobie kilkadziesiąt cukierów, natomiast tylko jedna osoba może je zgarnąć.

Mr. Pumpkin
 

 Koszmar

 x1    1-30

 

 


 

Zbłąkana dusza i Wiedźma 👻🧹


 

Duch Kapitana

Przygotował dla Ciebie specjalne zadanie – zalecane jest przyjęcie misji od razu. Musisz zabić wymaganą liczbę bossów, które pojawiają się w ostatniej turze inwazji. Czeka na Ciebie nagroda w postaci 30 level points.

Ponadto otrzymasz halloween trans  
Jeden z unikatowych itemów do zdobycia tylko podczas Halloween. Ten symbol przemieni Cie w przerażające monstra. Możesz też go powiesić na ścianie w swoim domku.

   

Brunhilda

To właśnie u niej wymienisz swoje cukierki na przeróżne nagrody – w tym jedyny w swoim rodzaju altar ring  

Brunhilda również udzieli Ci niezbędnych informacji odnośnie eventu oraz poinformuje Cię o nadchodzących inwazjach.

 

 

Nagrody od Brunhildy 🎁

 

Konto

Rejestracja
Ulepsz naszego discorda, dzięki Nitro i odbieraj co miesiąc support pack. Po więcej szczegółów kliknij tutaj.
© 2023 Cyleria.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone.