Cyleria.pl *8.60*
Menu
Market
Ranking
Tod 1441
Papa Joint 1435
King American 1413
4. Maniek Rozrabiaka 1235
5. DRAKU PVPE 1235
6. Tibia 1223
7. Joshua 1199
8. No To Siema 1179
9. BAJABONGO HEJ 1167
10. Niezniszczalny 1153

Oferty pracy
serverinfoZapisz się do naszej listy aby otrzymywać wiadomości email od Cylerii.
Korzyści? W naszych treściach email znajdziesz nie tylko promocje oraz powiadomienia o zbliżających się aktualizacjach gry i ciekawych eventach takich jak:
2x Exp & Drop, Czasoprzestrzeń, -50% na SMS SHOP i Darmowe kody.
Nie czekaj, bądz szybszy niż inni, to nic nie kosztuje!
Nowa odsłona zawiera dużo więcej nowości oraz niespodzianek przygotowanych dla Was m.in: Wizualizacja mapy, expowiska, itemy oraz systemy takie jak Colloseum, Błogosławieństwo Cylerianów, Czasoprzestrzeń!
► Czytaj wiecej na temat nowosci z 10.07.2017 ◄

IP: Cyleria.ploraz:
Domki: początkowo od 100 lvla
Darmowy VIP do 150 lvla
Fragi do RSa: 50 na dzień / 200 na tydzień / 350 na miesiąc


Cyleria Client Download

Accounts: 11959
Players: 12776
Guilds: 35


• Colloseum
: Dostępny system dopiero od teraźniejszej edycji! Więcej informacji znajdziesz na stronie.

• Błogosławieństwo Cylerianów
: Codziennie o wybranych godzinach zostaje pomnożone Twoje zdobywanie doświadczenia na godzinę!

• Level Rewards
: Każdy gracz co 100 lvli dostaje nagrodę z item shopu w postaci itemów lub sms punktów.

• Level Points
: Wzmocnienie postaci przez nabywany poziom to za mało? Za każde 100 wbitych poziomów postaci otrzymasz punkty, za które rozwiniesz swoją postać!

• Alchemy
: Widzisz, że na wojnach nie dajesz rady, a twoje doświadczenie powoli przyrasta? Może odrobina magi Ci pomoże? Magiczne przedmioty, mikstury na życie, manę czy doświadczenie, wszystko to przy odrobienie chęci.

• Addon Statue
: Czy to własnie nie eksploracja tak nieograniczonej mapki daje nam przyjemność? Znajdź wszystkie posągi i sprawdź jakie kryją ciekawostki!

• Upgrade
: Twój ekwipunek nie odpowiada Twojej prawdziwej sile i mocy? Nic bardziej mylnego! Ulepszanie ekwipunku na Cylerii jest proste i szybkie, przekonaj się jaką moc mogą posiadać twoje nowe przedmioty.

• Farm
: Nie wiesz gdzie wypadają dane przedmioty? Nudzą Cie godzinne próby dropienia rzeczy? Spokojnie, Farm System zapewni Ci szybko pozyskiwanie stone skin amuletów, farm coinsów oraz innych przedmiotów potrzebnych itemów do rozwoju twojej postaci!

Young Stone
(Kamienie z których za samo bicie zdobywasz 1 lvl oraz gold ingots. Odbywają się codziennie o 13:00, 16:00 oraz 21:00.)

Draft
(Robiony w święta oraz w specjalne okazje.)

Boss
(Aktualnie na Cylerii jest 6 unikalnych bossów. Bossy atakują w podane na stronie dni tygodnia.)

Invisible
(Innowacyjna zabawa, którą znajdziesz tylko u nas.)

Stone
(Za samo bicie zdobywasz 2 lvle oraz Shop Points.)

Atrox
(Insekty, z których możesz zdobyć mikstury alchemiczne, farm coins. Codziennie o 18:00.)

Cylerian
(Królowie, którzy pozostawiają po sobie Shop Points, Glejty do Colloseum, Gold Ingots. Atak odbywa się codziennie o 15:00 oraz 20:00.)

Abitański Topornik (Codziennie o 23:00. Pozostawiają po sobie Loss Item Boxy)

Paintball Event
(Każda osoba, która weźmie w nim udział ma szanse wygrać specjalną nagrodę, ale dla najlepszych 3 graczy czekają specjalne nagrody!)

Wszystie szczegółowe informacje na temat Eventów oraz Systemów
znajdziesz na naszej stronie
-› Codzienne najazdy Cylerianów, które pozostawiają po sobie Shop Points oraz Atroxów z których można zdobyć mikstury dodające przeróżne bonusy!
-› Pomagaj w biciu bossów, gdyż dla każdego oprawcy przewidziana jest nagroda w postaci shop pointsów, poziomów doświadczenia oraz gold ingotów. Więcej informacji na stronie w dziale "Boss System".
-› Weź udział w PaintBall Event, Young Stone Event, Stone Event oraz Eventach prowadzonych raz w tygodniu przez Administratora np. Inivisble Event, Draft Event!
-› Co 100 lvli każdy gracz zdobywa nagrody z item shopu i sms punkty. Więcej informacji na stronie w dziale "Level Rewards".► Częste update:
Przez kolejne miesiące zdążyliście zauważyć, że UPDATE na Cylerii to rutynowa sprawa Gdyż aktualizacje stworzyły nasz serwer najaktywniejszym i najpopularniejszym pod tym względem!

► Dbałość o szczegóły na mapie:
Jesteśmy przewrażliwieni, jeżeli chodzi o mape. Każdy zgłaszany błąd jest natychmiast poprawiany.

► Ponad 200 expowisk w tym 50 ukrytych!
Jeżeli nie masz zamiaru kupować VIPa, pozwiedzaj mapę! Na pewno coś dla siebie znajdziesz. Warto wspomnieć o nowym systemie Colloseum, który także jest stworzony dla graczy bez VIP Accessu.

► Pay to win?
Na pewno nie u nas! Jak już wcześniej zostało wspomniane, możesz zdobywać unikalne przedmioty poprzez samo expienie, Wkonwyanie rozbudowanych mijsi oraz z codziennych eventów tych automatycznych jak i tych prowadzonych przez administracje.

-› Mapa jest ciągle rozwijana, a co za tym idzie jest bardzo miła dla oka i zachęca do ciągłej gry.

-› Bardzo dużo rozbudowanych questów. Na ich wykonanie potrzeba dużo czasu oraz niemało logicznego myślenia. Każdy quest jest dostępny dla graczy bez VIP Access!

-› Ponad 200 expowisk, w tym 50 ukrytych! U nas nie znajdziesz kwadratowych expowisk! Dodatkowo dajemy możliwość korzystania z "Pay EXP" oraz "Colloseum".

-› Ze względu na poprzednią edycje gdzie wojen było sporo na mapie zostało dodane wiele nowych terenów do PVP
Oraz tajemniczych zakamarków, które nadają nowego klimatu oraz smaczku. Wszystkie te ciekawostki czekają, żebyś je odkrył!

-› Nowe profesje dostępne od 1k lvla,

-› Stabilny silnik nad którym pracowaliśmy rok,

-› Nowe potwory i czary, dostępne tylko u nas!

-› Doskonały balans postaci,

-› Niekończące się runy i potiony,

-› Rozbudowana strefa FUN,

-› Nowe itemy,

-› 9 miast z domkami, których łącznie jest ponad 700,

-› Unikalne komendy dla graczy, których nie znajdziesz na innym OTS,

-› Rozbudowane i unikalne NPC.
Z racji tego, iż Cyleria jest, aż tak rozwiniętym serwerem, stworzyliśmy dział na stronie "poradniki" Oraz dodaliśmy w grze informacje na czym expić którą dostaje się wbijając co 100 lvli. Takich informacji możesz zasięgnąć również u NPC
znajdującego się w grze jak i otrzymać odpowiedź na inne nurtujące Cię pytania.Cyleria jest stworzona z myślą o graczu, efektem jest półtora roczna praca oraz masa aktualizacji. Jak mogliście się przekonać Cyleria jest jednym z nielicznych i unikalmych serwerów, której edycja miała szansę trwać ponad pół roku Z wysoką liczbą aktywnych graczy. Oczywiście nie jest to dla nas zbyt duża poprzeczka, gdyż nasze ambicje sięgają dużo wyżej. Na kolejnej edycji dodane zostało jeszcze więcej expowisk oraz systemów, które stworzyliśmy z myślą o Was. Posiadamy główne centrum świeżych informacji na naszym rozwiniętym oraz rozbudowanym forum Na którym znajdziesz m.in poradniki napisane przez naszych wiernych graczy jak i inne tematy.
Dołącz na www.cyleria.plwww.forum.cyleria.pl


Filmy z Cyleria.pl