Status serwera: Online

Wszystkich online: 520

Premiera Cyleriopedii
Sprawdź główną bazę wiedzy na temat swiata Cylerii. Znajdziesz tam poradniki, wskazówki, potwory, przedmioty i wszystko, co ułatwi Ci grę... zobacz więcej

EXP EVENT

✗3 EXP:  10 – 2500 lvl   |   ✗2 EXP:  2500 – 5000 lvl

Czy wiesz, że...

Główną bazą wiedzy odnośnie gry jest Cyleriopedia? Znajdziesz tam poradniki, potwory, przedmioty i wszystko, co ułatwi Ci grę.


» Harmonogram eventów «

 

Skrypty Elfbot

W tym artykule znajdziesz skrypty do Elfbota. Dzięki nim Twoja gra będzie przyjemniejsza, a Ty będziesz efektywniej awansować na kolejne levele. Zdecydowanie ułatwią Ci grę, jeśli nie masz czasu na ręczne expienie, bo np. pracujesz lub masz rodzinę. Aby skrypty do Elfbota działały poprawnie, musisz mieć pobraną wersję Tibii 8.60, IP Changera i Elfbota. Znajdziesz je tutaj.

 

Co dają Elfbot skrypty

Skrypty Elfbot mają dużo funkcjonalności. Zaczynając od skryptów wspomagających grę, aż po te, które są używanie do PvP. Niektóre Elfbot skrypty automatyzują powtarzalne czynności, na przykład używają czarów obszarowych lub leczących.

Elfbot 8.6

 

Wszystkie Elfbot Scripts w jednym miejscu

Skrypty do Elfbota znajdziesz na naszym discordzie. Dołącz do aktywnej społeczności i zyskaj dostęp do największej biblioteki skryptów. Odwiedź dział 🤖-skrypty-bot i wybierz filtr Elfbot.

Przejdź do skryptów
Elfbot scripts
Instrukcje, jak ustawić Elfbota znajdziesz w poradniku Jak ustawić Elfbota.

Konto

Rejestracja

Najlepsi Gracze

Ulepsz naszego discorda, dzięki Nitro i odbieraj co miesiąc support pack. Po więcej szczegółów skontaktuj się z nami
© 2023 Cyleria.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone.