Status serwera: Online

Wszystkich online: 524

Premiera Cyleriopedii
Sprawdź główną bazę wiedzy na temat swiata Cylerii. Znajdziesz tam poradniki, wskazówki, potwory, przedmioty i wszystko, co ułatwi Ci grę... zobacz więcej

EXP EVENT

✗3 EXP:  10 – 2500 lvl   |   ✗2 EXP:  2500 – 5000 lvl

Czy wiesz, że...

Na Cylerii HP i MP jest wyświetlane w procentach? Możesz sprawdzić dokładną ilość HP i MP za pomocą komendy: !info NICK.


» Harmonogram eventów «

 

Invisible Event

 

Co to Invisible Event?

To kolejny event, który jest organizowany i przeprowadzany przez administrację – tym razem, bez żadnej okazji. Kiedy skład uczestników jest kompletny, admin staje się niewidzialny i wybiera losowe miejsce na planszy. Wszyscy, którzy biorą udział w zabawie, na znak "Start" – biegają w wyznaczonym obszarze. Na znak "Stop" uczestnik musi stanąć w miejscu od razu po wyświetleniu komunikatu. Właśnie na tym etapie, administrator pojawia się ponownie – wygrywa osoba lub osoby, które znajdują się najbliżej admina.


  Informacja:
W zależnosci od liczby uczestników, zabawa jest podzielona na tury. Ilość powtórzeń jest zależna od admina, który prowadzi event.

 Invisible Event

 


 

Jakie są nagrody?

Zwycięzca lub zwycięzcy (w przypadku kilku tur) najczęściej otrzymują nagrodę w postaci Loss Item Boxa. Jest to skrzynia, z której wypada losowy przedmiot ze sklepu premium. Typ nagrody może być dowolnie zmieniany, w zależności od organizatora – admina.

Nagroda – Invisible Event

 

Konto

Rejestracja

Najlepsi Gracze

Ulepsz naszego discorda, dzięki Nitro i odbieraj co miesiąc support pack. Po więcej szczegółów skontaktuj się z nami
© 2023 Cyleria.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone.