Status serwera: Online

Wszystkich online: 340

Oświadczenie

W związku z tym, że kilka gildii działa na niekorzyść serwera – chcemy Was przygotować na chwilowy spadek graczy. Wyciągniemy konsekwencje u każdego, kto jest zamieszany w zorganizowaną akcję, która ma na celu osłabić morale społeczności Cylerii.

Nie planujemy resetu postaci. Nie planujemy kolejnej edycji. Stawiamy na rozwój i częste aktualizacje, co pewnie zauważyliście. Możecie dalej czerpać zabawę z gry, bo nigdzie się nie wybieramy od prawie dwóch lat ✌️

Czy wiesz, że...

 W podziemiach Cylerii znajduje się kopalnia, w której możesz zdobyć między innymi samorodki złota? Ten surowiec jest niezbędny w późniejszym etapie gry.


Strona główna » Biblioteka » Eventy
 

Invisible Event

 

Co to Invisible Event?

To kolejny event, który jest organizowany i przeprowadzany przez administrację – tym razem, bez żadnej okazji. Kiedy skład uczestników jest kompletny, admin staje się niewidzialny i wybiera losowe miejsce na planszy. Wszyscy, którzy biorą udział w zabawie, na znak "Start" – biegają w wyznaczonym obszarze. Na znak "Stop" uczestnik musi stanąć w miejscu od razu po wyświetleniu komunikatu. Właśnie na tym etapie, administrator pojawia się ponownie – wygrywa osoba lub osoby, które znajdują się najbliżej admina.


  Informacja:
W zależnosci od liczby uczestników, zabawa jest podzielona na tury. Ilość powtórzeń jest zależna od admina, który prowadzi event.

 Invisible Event

 


 

Jakie są nagrody?

Zwycięzca lub zwycięzcy (w przypadku kilku tur) najczęściej otrzymują nagrodę w postaci Loss Item Boxa. Jest to skrzynia, z której wypada losowy przedmiot ze sklepu premium. Typ nagrody może być dowolnie zmieniany, w zależności od organizatora – admina.

Nagroda – Invisible Event

 

Konto

Rejestracja

Najlepsi Gracze

© 2022 Cyleria.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone.