Status serwera: Online

Gracze online: 356

Triple and Double XP

✗3 EXP:  10 – 1000 lvl   |   ✗2 EXP:  1000 – 5000 lvl

Czy wiesz, że...

 Na Cylerii jest wiele płatnych expowisk? Aby z nich korzystać musisz zapłacić w gold ingots lub farm coins.


Strona główna » Biblioteka » Systemy


 

Areny PvP

 

Co to są areny pvp? Red Skull

Jest to idealny sposób, który pozwala sprawdzić swoje umiejętności indywidualne, czy też grupowe – bez żadnych konswkewncji. W depo znajduje się teleport, który zabierze Cię na wszystkie dostępne tereny. Biorąc pod uwagę sentymentalność dużej grupy ludzi do starszych wersji Tibii – wśród aren znalazły się klasyczne miasta, takie jak:

  • Thais
  • Venore
  • Darashia
PVP PK

Oprócz klasycznych miast możesz również znaleźć inne tereny, począwszy od rozbudowanych zamków, aż po przestrzenne wyspy. Każde miejsce zostało dostosowane pod różne typy wojen (wąskie przejścia, trapy, open battle itp.). Wprowadzenie aren pvp dodatkowo urozmaica system klasycznych wojen pomiędzy gildiami.

 

 Wejście na areny pvp

 


 

Korzyści walk na arenach

Oprócz specjalnie dostosowanych terenów, warto wspomnieć o najważniejszym aspekcie. Mianowicie wskutek śmieci na jednej z aren nic nie tracisz – Twój poziom i ekwipunek jest całkowicie bezpieczny. Ponadto, kiedy świat Cylerii jest okresowo zmieniany na no-pvp przez administratora – areny pvp wciąż funkcjonują. Oznacza to, że w dalszym ciągu możesz toczyć na nich zacięte pojedynki ⚔️

 

Nic nie tracisz w przypadku śmierci

 

Konto

Rejestracja

Najlepsi Gracze

© 2021 Cyleria.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone.