Cyleria.pl *8.60*
Menu
Market
Ranking
Renegat 1770
HAPPY WIN 1719
King American 1716
4. KROL 1547
5. Mas Flam Na Trzy 1524
6. krulJulian 1507
7. ACAB 1474
8. Lej To 1429
9. Zadymka 1375
10. Pfk 1374
cpOznaczamy skrótem CP.
Zawsze od piątku do niedzieli otwierane jest przejście do magicznej kuli. Możesz dostać się do Czasoprzestrzeni tylko wtedy jeśli posiadasz Weekly Ticket

Na lewo od górnego wyjścia depo znajdziesz NPC, którego nazywamy "Prorokiem"


Prorok:
"Stoje tu by wysylac ochotnikow w Czasoprzestrzen. Moge odpowiedziec tez na Twoje pytania czym jest CP?, na czym polega?, jak wziac udzial?, co to weekly ticket?, jak go zdobyc? a moze interesuje Cie czym jest CP Fragment?. Dosyc slow, lecimy w Czasoprzestrzen?... powiedz tak i ruszamy!"W środku Czasoprzestrzeni spotkasz dwóch osobników.
Jednym z ważniejszych postaci jest Ignawius.


Ignawius:
"Gavrosz, czy ktos Ci o mnie wspomnial? Mniejsza z tym. Pewnie juz wiesz, ze moge wziac 10 sztuk Fragmentow CP. Tak w zamian dostaniesz Weekly Ticket, ktory wykorzystasz w weekend, ale to mnie juz za bardzo nie interesuje. Powiedz do mnie Weekly Ticket a dostaniesz po co przyszedles."
Hazred:
"Nie jestem jednym z tych ktorzy lubia rozmawiac o wszystkim i o niczym. Do rzeczy. Moge oddac jeden CP Fragment za 10 najprawdziwszych ludzkich czaszek! Podejmujesz wyzwanie? Wydaje Ci sie to dziwne ale to zlo konieczne. Przynies mi te czaszki i zapytaj o fragment."


Gdy już zdobędziesz Weekly Ticket podejdz do magicznej kuli. Natomiast ta zabierze Cię do celu, do miejsca gdzie zaczniesz wykonywać zadanie. Zalecane jest niewykonywanie zadania w pojedynkę, gdyż spotkasz tam niesamowicie silne i wymagające Bossy.
Pokonaj 5 tych stworzeń
i odbierz nagrodę. Jest nią tajemniczy worek.
Czym jest tajemniczy worek? przekonaj się sam.10x CP Fragment
Weekly Ticket
Tajemniczy worek