Cyleria.pl *8.60*
Menu
Market
Ranking
Tod 1441
King American 1407
DRAKU PVPE 1235
4. Maniek Rozrabiaka 1233
5. Papa Joint 1232
6. Tibia 1184
7. No To Siema 1175
8. BAJABONGO HEJ 1167
9. Bloker Here Kurwy 1153
10. Prycza 1141
cpOznaczamy skrótem CP.
Zawsze od piątku do niedzieli otwierane jest przejście do magicznej kuli. Możesz dostać się do Czasoprzestrzeni tylko wtedy jeśli posiadasz Weekly Ticket

Na lewo od górnego wyjścia depo znajdziesz NPC, którego nazywamy "Prorokiem"


Prorok:
"Stoje tu by wysylac ochotnikow w Czasoprzestrzen. Moge odpowiedziec tez na Twoje pytania czym jest CP?, na czym polega?, jak wziac udzial?, co to weekly ticket?, jak go zdobyc? a moze interesuje Cie czym jest CP Fragment?. Dosyc slow, lecimy w Czasoprzestrzen?... powiedz tak i ruszamy!"W środku Czasoprzestrzeni spotkasz dwóch osobników.
Jednym z ważniejszych postaci jest Ignawius.


Ignawius:
"Gavrosz, czy ktos Ci o mnie wspomnial? Mniejsza z tym. Pewnie juz wiesz, ze moge wziac 10 sztuk Fragmentow CP. Tak w zamian dostaniesz Weekly Ticket, ktory wykorzystasz w weekend, ale to mnie juz za bardzo nie interesuje. Powiedz do mnie Weekly Ticket a dostaniesz po co przyszedles."
Hazred:
"Nie jestem jednym z tych ktorzy lubia rozmawiac o wszystkim i o niczym. Do rzeczy. Moge oddac jeden CP Fragment za 10 najprawdziwszych ludzkich czaszek! Podejmujesz wyzwanie? Wydaje Ci sie to dziwne ale to zlo konieczne. Przynies mi te czaszki i zapytaj o fragment."


Gdy już zdobędziesz Weekly Ticket podejdz do magicznej kuli. Natomiast ta zabierze Cię do celu, do miejsca gdzie zaczniesz wykonywać zadanie. Zalecane jest niewykonywanie zadania w pojedynkę, gdyż spotkasz tam niesamowicie silne i wymagające Bossy.
Pokonaj 5 tych stworzeń
i odbierz nagrodę. Jest nią tajemniczy worek.
Czym jest tajemniczy worek? przekonaj się sam.10x CP Fragment
Weekly Ticket
Tajemniczy worek